Všetky kategórie
O nás

Domov> O nás

STAVENIE SNA A BUDÚCNOSŤ, ---- HENGJIA HLINÍK.

Skupina Hengjia, založená v roku 2002, je veľká skupina podnikov celého priemyselného reťazca, ktorá integruje hrubé spracovanie, konečnú výrobu a predaj surovín z hliníka a zliatin hliníka (voda z hliníka) a je kľúčovým high-tech podnikom národného Plán pochodne.

V rámci skupiny Hengjia je šesť výrobných podnikov, a to

1. Hunan Hengjia New Material Technology Co., LTD.,

2.Changsha Hengjia Aluminium Co., LTD

3.. Zunyi Hengjia Aluminium Co., LTD.,

4.Changsha Zhongxing New Material Technology Co., LTD.,

5.Hunan Hengjia Supply Chain Co., LTD.

6.Hunan Miluo Hengjia Aluminium Co., LTD


STAVENIE SNA A BUDÚCNOSŤ, ---- HENGJIA HLINÍK.

STAVENIE SNA A BUDÚCNOSŤ, ---- HENGJIA HLINÍK.

Skupina Hengjia má silnú technickú silu, dobré procesné vybavenie, dokonalé testovacie prostriedky, stabilnú kvalitu výrobkov, s veľkým počtom zákazníkov stabilnej kvality, výrobky sa dobre predávajú doma iv zahraničí. Skupina Hengjia berie vedecký a technologický výskum, vývoj a inovácie ako vývojovú líniu a spoločne založila experimentálne a praktické základne s Central South University, Hunan University a Xiangtan University, čo je provinčné centrum inžinierskych technológií v provincii Hunan. Je tu 36 vedúcich inžinierov, 82 inžinierov, 115 odborných a technických pracovníkov.

Od prvej hliníkovej rúry v dedine Liuyang v roku 2002 až po dnešnú výrobu všetkých výrobkov z hliníka a zliatin hliníka, hliníkové dosky, hliníkové rúrky, hliníkové tyče, hliníkové tyče, ploché rúrky, hliníkové fólie, hliníkové pásy

Od prvej výrobnej linky v tom roku až po dnešnú 600-mu továreň v dvoch provinciách a štyroch mestách, takmer 120,000 300,000 metrov štvorcových modernej výrobnej dielne, ročná produkcia všetkých druhov hliníkových materiálov 2019 4.2 ton. Od prvej objednávky v tom roku po dnešných zákazníkov po celom svete sa v roku XNUMX očakáva predaj XNUMX miliardy.

Náš tím

Zákazníci

5
4
3
2
1

DIELŇA

Horúce kategórie